ملاقات هیات اقتصادی ایالت های هامبورگ و هول اشتاین آلمان با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری

ملاقات هیات اقتصادی ایالت های هامبورگ و هول اشتاین آلمان با قائم مقام سازمان سرمایه گذاری
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، آقایان رینهارد مه یر، وزیر کار، حمل و نقل، تکنولوژی ایالت هول اشتاین و آقای فرنک هورچ، وزیر اقتصاد، حمل و نقل و نو آوری ایالت هامبورگ آلمان و هیات همراه صبح روز دوشنبه مورخ 1395/08/24 با قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری ملاقات و گفتگو نمودند.

این نشست که با حضور بیش از 40 نفر از صاحبان و مدیران ارشد شرکت‌های بزرگ و معتبر این ایالتها شامل حوزه‌هایی از ساخت ماشین‌آلات، حمل و نقل و بنادر، مدیریت منابع آب و انرژی برگزار گردید، موضوعات مهمی از جمله اراده دولتهای دو کشور برای گسترش بیشتر مناسبات بانکی، اقتصادی و سرمایه‌گذاری مورد بحث و گفتگو قرار گرفت.
قائم مقام سازمان سرمایه‌گذاری، ضمن استقبال از گسترش روابط اقتصادی با آلمان، قوانین و مقررات سرمایه‌گذاری خارجی در ایران را تشریح نمودند و تاکید کردند؛ انجام هرگونه سرمایه گذاری در ایران توسط شرکتهای آلمانی در ایران هیچ محدویتی نخواهد داشت.
وی با بیان اینکه ایران کشوری دارای پتانسیل‌های فراوان برای سرمایه‌گذاری است، سرمایه‌گذاران آلمانی را به تقویت همکاری در زمینه بنگاههای کوچک و متوسط تشویق کرد. وزرای اقتصادی دو ایالتهای هامبورگ و هول اشتاین نیزدر این نشست، ضمن تاکید بر گسترش همکاریهای اقتصادی فی مابین، هدف این هیات به ایران را بررسی راهکارهای توسعه همکاریها و تشویق بخشهای خصوصی دو کشور برای سرمایه گذاری در ایران عنوان نمود.   

۲۵ آبان ۱۳۹۵ ۰۹:۴۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP