دیدار ریاست کل سازمان با سفیر ایتالیا در تهران

دیدار ریاست کل سازمان با سفیر ایتالیا در تهران
دوشنبه اول آبان ماه 1396، دیدار و گفتگوی دوجانبه ریاست کل سازمان با سفیر ایتالیا در تهران در محل این سازمان برگزار شد. این ملاقات با هدف گسترش و تداوم روابط و همکاری های فیمابین دوکشور به ویژه همکاری در حوزه تامین و تدارک منابع مالی یا فاینانس پروژه های اولویت دار کشورمان از طریق انعقاد قرارداد با بانک ها و موسسات مالی ایتالیا صورت پذیرفت.
دوشنبه اول آبان ماه 1396، دیدار و گفتگوی دوجانبه ریاست کل سازمان با سفیر ایتالیا در تهران در محل این سازمان برگزار شد. این ملاقات با هدف گسترش و تداوم روابط و همکاری های فیمابین دوکشور به ویژه همکاری در حوزه تامین و تدارک منابع مالی یا فاینانس پروژه های اولویت دار کشورمان از طریق انعقاد قرارداد با بانک ها و موسسات مالی ایتالیا صورت پذیرفت. طرفین بر اهمیت توسعه روابط و تعمیق مناسبات تجاری، اقتصادی و سرمایه گذاری متقابل تاکید و تصریح کرده و مقرر شد در خلال دیدار و ملاقات های دوجانبه، زمینه گسترش همکاری بانک ها و موسسات مالی ایتالیایی برای فاینانس پروژه های داخلی، فراهم  شود.
۲ آبان ۱۳۹۶ ۱۰:۱۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP