برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه با موضوع معرفی و تشریح فرآیند تامین و تجهیز منابع مالی پروژه های زیربنایی استان لرستان

برگزاری کارگاه آموزشی یک روزه با موضوع معرفی و تشریح فرآیند  تامین و تجهیز منابع مالی پروژه های زیربنایی استان لرستان
با عنایت به رویکرد و رویه متداول سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در جهت نشر و گسترش دانش، آگاهی های عمومی و تخصصی حوزه های ذیربط سازمان به ویژه در بخش فرآیندهای جلب سرمایه گذاری خارجی و همچنین تشریح و معرفی نحوه تامین مالی پروژه های داخلی و در راستای ایفای تکالیف و برنامه های محوله به سازمان بر اساس اقتصاد مقاومتی، کارگاه آموزشی یک روزه در خصوص نحوه تامین مالی طرح های استانی از منابع خارجی در تاریخ 7/10/1396 در شهر خرم آباد، مرکز استان لرستان برگزار گردید.

با عنایت به رویکرد و رویه متداول سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در جهت نشر و گسترش دانش، آگاهی های عمومی و تخصصی حوزه های ذیربط سازمان به ویژه در بخش فرآیندهای جلب سرمایه گذاری خارجی و همچنین تشریح و معرفی نحوه تامین مالی پروژه های داخلی و در راستای ایفای تکالیف و برنامه های محوله به سازمان بر اساس اقتصاد مقاومتی، کارگاه آموزشی یک روزه در خصوص نحوه تامین مالی طرح های استانی از منابع خارجی در تاریخ 7/10/1396 در شهر خرم آباد، مرکز استان لرستان برگزار گردید. این کارگاه شامل دو بخش کلی و تخصصی بودد که بخش اول در محل استانداری و با حضور معاون محترم استاندار لرستان و مدیران کل استان و بخش دوم در اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان و با حضور مدیران و مسئولین دستگاه های مختلف استانی تشکیل شد. در این کارگاه آموزشی جناب آقای طاهرفر، مشاور سازمان، مباحث مربوط به تامین مالی خارجی را ارائه نمود و به سوالات مدعوین پاسخ لازم ارائه گردید. 

۱۱ دی ۱۳۹۶ ۰۷:۵۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP