کسب عنوان برتر در جشنواره فاوا در سال 1396

کسب عنوان برتر در جشنواره فاوا در سال 1396
در هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات که در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تاریخ 21 اسفند با حضور وزیر مربوطه برگزار گردید سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در محور "دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی" شایسته تقدیر اعلام گردید و لوح تقدیری از طرف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به این سازمان اعطا گردید.

در هفتمین جشنواره ملی ارتباطات و فناوری اطلاعات که در محل وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات در تاریخ 21 اسفند با حضور وزیر مربوطه برگزار گردید سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران در محور  "دستگاه برتر در ارائه خدمات الکترونیکی" شایسته تقدیر اعلام گردید و لوح تقدیری از طرف وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات به این سازمان اعطا گردید.

جشنواره مذکور که به مناسبت یکصد و چهل و یکمین سالگرد تاسیس وزارتخانه مذکور آغاز به کار کرده بود  همه ساله با همکاری سازمان ملی استاندارد، جایزه ملی کیفیت ارتباطات و فناوری اطلاعات ایران را به شرکت‌های برتر بخش خصوصی و دستگاه های اجرایی اعطاء می کند. در این جشنواره تعداد 96 دستگاه اجرایی دولتی مورد ارزیابی قرار گرفتند.

 

 

 


۲۳ اسفند ۱۳۹۶ ۱۰:۱۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP