ملاقات معاون سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با رئیس فدراسیون نفت، گاز و پتروشیمی جمهوری خلق چین

ملاقات معاون سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران با رئیس فدراسیون نفت، گاز و پتروشیمی جمهوری خلق چین
لی شو شنگ رئیس فدراسیون نفت گاز و پتروشیمی جمهوری خلق چین (CPCIF) در رأس هیاتی 30 نفره متشکل از مدیران ارشد شرکتهای نفتی و پتروشیمی چین روز چهارشنبه مورخ 5/2/97 با حضور در سازمان سرمایه گذاری با معاون سازمان سرمایه گذاری ملاقات نمودند.

این دیدار در راستای تفاهم صورت گرفته برای احداث یک پارک پتروشیمی در ایران در جریان سفر رییس جمهور چین به تهران در ژانویه سال 2016 میلادی و با عنایت به اینکه منطقه آزاد چابهار و سواحل مکران برای احداث این پارک، تعیین شده است، برگزار شد. در این دیدار معاون سازمان سرمایه‌گذاری ضمن تاکید براهمیت بخش نفت، گاز و پتروشیمی در جلب سرمایه‌گذاری و فاینانس در ایران به مسئولیت وزارت امور اقتصادی و دارایی در برگزاری کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی دو کشور اشاره نمود و برآمادگی ایران برای توسعه روابط با چین به خصوص در بخش نفت ، گاز و پتروشیمی تصریح کرد. طرف چینی نیز با اشاره به پتانسیل ها و ظرفیت‌های موجود و موقعیت جغرافیایی ممتاز بر لزوم همکاری در بخش مذکور با ایران تاکید نمود.

۹ اردیبهشت ۱۳۹۷ ۰۸:۲۸

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP