برگزاری سومین اجلاس هیات عامل بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا در هندوستان

برگزاری سومین اجلاس هیات عامل بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا در هندوستان
سومین اجلاس سالانه هیات عامل بانک سرمایه‌گذاری زیرساخت آسیا (AIIB) با حضور وزرا و مقامات ارشد کشورهای عضو و روسا و نمایندگان سازمان‌های مالی بین‌المللی از تاریخ 4 لغایت 5 تیر 1397 با محوریت بسیج منابع برای زیرساخت – نوآوری و همکاری در بمبئی هندوستان برگزار گردید.

در این اجلاس علاوه بر پیگیری موضوعات مربوط به همکاری های مشترک دو جانبه، ترتیبات و ساختار هماهنگی های گروه کشوری و همچنین موضوعات مربوط به تعقیب و تحقق اهداف و انتظارات کشورمان از بانک مذکور، مورد بحث و بررسی قرار گرفت. طی اجلاس مزبور اعضای هیات مدیره بانک  با رای گیری و مشارکت کشورهای عضو  از جمله کشورمان تعیین و سیاست‌های مورد تاکید بانک برای نظارت بر اجرای پروژه ها و همچنین نحوه نظارت بر عملکرد کارکنان بانک توسط ریاست بانک تشریح شد.  شایان ذکر است که بانک با کسب رتبه اعتباری AAA در صدد توسعه همکاری های مشترک خود با سایر بانک‌های توسعه ای بین المللی برای تامین منابع و سرمایه گذاری های مشترک است که در این راستا طی اجلاس مزبور یادداشت تفاهمی بین بانک توسعه اسلامی و بانک سرمایه گذاری زیرساخت آسیا امضا شد.

۱۲ تیر ۱۳۹۷ ۱۷:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP