فراخوان اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی در حوزه تامین مالی و بانکداری اسلامی برای سال 2019 میلادی

فراخوان اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی در حوزه تامین مالی و بانکداری اسلامی برای سال 2019 میلادی
حسب اعلام بانک توسعه اسلامی، این بانک در نظر دارد به منظور تشویق موسسات و نهادهای 57 کشور اسلامی عضو بانک که آثار و اقدامات برجسته علمی، تحقیقاتی و عملیاتی در حوزه "تامین مالی و بانکداری اسلامی" دارند، جایزه نقدی 45 هزار دلاری و نشان افتخار و گواهینامه به اشخاص حقیقی، دانشگاهها، موسسات پولی و مالی اسلامی و نهادهای کشورهای عضو اعطا نماید.

 

فراخوان اعطای جایزه و تقدیر نامه بانک توسعه اسلامی

در حوزه تامین مالی و بانکداری اسلامی برای سال 2019 میلادی

 

   در همین راستا مقالات و دستاوردهای ارائه شده می­بایست دارای تحقیقات مستند، مستدل و عملیاتی در زمینه­های اقتصاد اسلامی بوده و قبلاً در مجلات تخصصی و نهادهای دانشگاهی معتبر به چاپ رسیده باشند. نتایج تحقیقات نیز می­بایست اثرات کارآمد بر توسعه اقتصاد اسلامی داشته و قبلاً از سوی دیگر نهادهای بین­المللی جایزه کسب نکرده باشند.

متقاضیان  به منظور دریافت فرم­های تقاضانامه، بروشور و اطلاعات مربوطه به وب‌سایت موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی به نشانی الکترونیکی  www.irti.org مراجعه و از بخش Awards فرمهای مرتبط را دریافت و پس از تکمیل همراه با مستندات و مدارک لازم حداکثر تا قبل از تاریخ 9 آذر ماه سالجاری (30 نوامبر 2018) از طریق آدرس ایمیل قید شده در بالا به موسسه تحقیقات و آموزش اسلامی بانک توسعه اسلامی ارسال  نمایند.

۱۲ شهریور ۱۳۹۷ ۰۹:۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP