اطلاعیه بورسیه یکساله کارشناسی ارشد طرح کلمبو با همکاری مدرسه KDI جمهوری کره:

اطلاعیه بورسیه یکساله کارشناسی ارشد طرح کلمبو با همکاری مدرسه KDI جمهوری کره:
با عنایت به تخصیص 7 سهمیه بورسیه تحصیلی کارشناسی ارشد در حوزه "سیاست عمومی و مدیریت " مدرسه KDI جمهوری کره به کشورهای عضو طرح کلمبو در سال 2019 و فراخوان آن توسط طرح مزبور ، دفتر وامها ، مجامع و موسسات بین المللی اعلام نمود که؛ رشته های انتخابی برای ارائه بورسیه مزبور شامل سیاست عمومی(MPP)، سیاست توسعه (MDP) و مدیریت عمومی (MPM) می باشد .

نظر به مراتب یاد شده، به منظور استفاده بهینه از این فرصت آموزشی  داوطلبان حائز شرایط  از دستگاه‌های  اجرایی دولت  بعد از تائید سازمان اداری و استخدامی کشور و  اداره ذیربط وزارت علوم  می توانند، در اسرع وقت نسبت به ارائه درخواست شرکت در دوره و ثبت نام از طریق آدرس https://apply.kdischool.ac.kr اقدام نمایند. همچنین امکان دریافت فرم رسمی از طریق آدرس://www.kdischool.ac.kr/#/admissions/international https فراهم می باشد.

آخرین مهلت ارائه درخواست و ارسال پستی مدارک به مدرسه KDI، 8 آبان ماه 1397(30 اکتبر 2018 میلادی) می باشد، در این راستا با عنایت به محدودیت زمانی داوطلبان در اسرع وقت می بایست نسبت به ثبت نام آنلاین و ارسال مدارک به مدرسه KDI از طریق آدرس ذیل اقدام نمایند:

The Office of Admissions

KDI School of Public Policy and Management

263, Namsejong-ro, Sejong City,

Republic of Korea-30149

Phone: +82-44-550-1281/1220

Email:internationaladmissions@kdis.ac.kr

شایان ذکر است، داوطلبان بایستی به ارائه درخواست از طریق طرح کلمبو در زمان ثبت نام اشاره نموده  و به منظور معرفی داوطلبان از سوی طرح کلمبو به مدرسه مزبور فایل کپی درخواست خود را به انضمام تائیدیه سازمان اداری و استخدامی کشور به این سازمان  به آدرس ایمیل loans@investiniran.ir  جهت معرفی رسمی به طرح کلمبو  ارسال نماید.

بدیهی است داوطلبان می بایست حائز شرایط مندرج در راهنمای منتشر شده از سوی مدرسه KDI نظیر دارا بودن مدرک کارشناسی نیز باشند. شایان ذکر است نظر به محدودیت تعداد نفرات قابل پذیرش، درخواست ها از سوی طرح کلمبو و دانشگاه مورد بررسی قرار گرفته و 7 نفر از برترین داوطلبان از بین کشورهای عضو طرح کلمبو برای استفاده از بورسیه تایید خواهند شد، بنابراین ثبت نام و ارسال مدارک در مهلت مقرر تعهدی برای پذیرش ایجاد نخواهد کرد. هزینه بلیط هواپیمای منتخبین توسط طرح کلمبو و هزینه های پذیرش، شهریه، محل اقامت و مواجب زندگی بر عهده مدرسه KDI می­باشد و سایر هزینه ها نظیر هزینه ویزا و هزینه کتب آموزشی در طول مدت دوره توسط دانشجو تقبل خواهد شد.

فایل اطلاعات دوره و بروشور مدرسه KDI جهت بهره برداری به پیوست می­باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر به وب سایت مدرسه KDI مراجعه نمایید یا با ایمیل Email:internationaladmissions@kdis.ac.kr  و شماره تلفن
 +82-44-550-1281/1220 در ارتباط باشید.

 

۲۸ مهر ۱۳۹۷ ۰۹:۱۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP