حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع راهپیمایان چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع راهپیمایان چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی

حضور وزیر امور اقتصادی و دارایی در جمع راهپیمایان چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی
بازدید دکتر دژپسند از غرفه یکپارچه اطلاع رسانی و فرهنگی مجموعه وزارت اقتصاد در مسیر راهپیمائی یوم الله ۲۲ بهمن، وزیر اقتصاد در این بازدید ضمن تقدیر از خدمات همکاران حاضر در غرفه وزارت اقتصاد به راهپیمایان اظهار داشت: خانواده بزرگ وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز همچون سایر اقشار خود را وامدار و قدردان خدمات و دستآوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانند.

دکتر فرهاد دژپسند که همگام با مردم مسلمان کشورمان از جمله کارکنان انقلابی وزارت اقتصاد در مراسم چهل و یکمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی حضور یافته بود، در گفتگوی صمیمانه با مسئولان غرفه یکپارچه وزارت اقتصاد، از آنها تقدیر کرد.

 

وی اظهار داشت: خانواده وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز همچون سایر اقشار خود را وامدار و قدر دان خدمات و دستآوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران می دانند.

 

گفتنی است وزارت امور اقتصادی و دارایی به همراه سازمانهای تابعه، بانکها و بیمه ها بصورت یکپارچه جهت ارائه خدمات فرهنگی و اطلاع رسانی به راهپیمایان همانند سال های گذشته از ساعت ۸ صبح تا پایان مراسم راهپیمایی در محل خیابان آزادی، پیاده راه دانشگاه صنعتی شریف، بعد از مسجد دانشگاه برپا گردید.

 

همچنین کارشناسان تخصصی وزارت اقتصاد، بانکها، بیمه ها و سایر سازمانهای تابعه، در محل غرفه فرهنگی و اطلاع رسانی این وزارتخانه، به سوالات اقشار مختلف مردم پاسخگو بودند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری،

 

۲۲ بهمن ۱۳۹۸ ۱۷:۱۳
شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران(شادا) |

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP