علیشیری خبر داد : فرصتهای سرمایه گذاری استان کهکلویه و بویر احمد معرفی می شود

علیشیری خبر داد : فرصتهای سرمایه گذاری استان کهکلویه و بویر احمد معرفی می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، در نشستی که با حضور بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد و قوام نوذری استاندار کهکیلویه و بویر احمد و حسینی نماینده مردم گچساران در مجلس شورای اسلامی و مدیران ارشد استان برگزار شد، موانع و مشکلات فراروی جذب سرمایه‌گذاری‌خارجی در این استان مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

 
بر اساس این گزارش ،  علیشیری  اظهار داشت: در صورتی که زیرساختهای لازم در این استان فراهم شود ،این استان  با توجه به موقعیت جغرافیایی  و پتانسیلهای  مناسب در جذب سرمایه گذاری خارجی  می تواند نقش مهمی در توسعه کشور ایفا نماید.


وی در ادامه افزود:  با توجه به ظرفیتهای استان در حوزه های کشاورزی، صنایع تبدیلی ،آب معدنی و گردشگری باید به طور ویژه در طراحی فرصتهای سرمایه گذاری در این بخشها اقدام شود و سازمان سرمایه گذاری آماده است بازاریابی طرحهای فوق را به طور ویژه برای استان انجام دهد.

علیشیری در عین حال  تاثیر سرمایه گذاری خارجی بر رشد اشتغال و صادرات محصولات کشور را مثبت ارزیابی کرد و افزود: در تلاش هستیم فرصتهای سرمایه گذاری این استان در همایشهای بین المللی سازمان سرمایه گذاری معرفی شود.


این گزارش خاطر نشان می کند : همچنین در پایان این نشست  مقرر شد فرصتهای سرمایه گذاری استان بوسیله مدیران ذیربط معرفی شوند و امکان استفاده از تسهیلات بانک توسعه اسلامی در پروژه‌های زیر بنایی استان کهکلویه و بویر احمد فراهم گردد.

۴ اسفند ۱۳۸۸ ۱۴:۰۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP