با ساخت کارخانه سیگارسازی در ایران توسط کرواسی، برای 800 تا 1100 نفر اشتغال ایجاد می‌شود

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری سخنگوی شرکت دخانیات ایران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)، با بیان مطلب بالا و این‌که قرار است محصولات کارخانه TDR کرواسی در ساری حدود 10 دصد از نیاز از بازار داخلی را تامین کند، عنوان کرد:‌ همچنین برنامه‌ریزی شده که محصولات تولیدی در این کارخانه به بازارهای آذربایجان،‌ تاجیکستان و داغستان و حتی روسیه صادر شود.

داریوش سهرابی با اشاره به این که TDR یکی از معتبرترین شرکت‌های فعال در صنایع دخانی در منطقه اروپای شرقی به شمار می‌رود، خاطرنشان کرد: با راه‌اندازی کارخانه این شرکت در ایران همچنین جلو قاچاق بی‌ر‌ویه سیگار به کشور گرفته می‌شود.


وی همچنین توضیح داد: قرار است کارخانه شرکت TDR در ساری ظرف 1.5 تا دو سال آینده ساخته شده و کل تجهیزات مورد نیاز در این کارخانه نیز از خارج وارد می‌شود. همچنین روی تولید سیگار در این کارخانه نظارت‌های کمی و کیفی لازم اعمال خواهد شد.


او اضافه کرد: معروف‌ترین برند شرکت TDR در ایران آوانگارد محسوب می‌شود و این شرکت قرار است برندهای دیگری مانند رستکت را نیز در ایران تولید کند.

گفتنی است، اواخر هفته گذشته مراسم امضای توافقنامه بین شرکت دخانیات ایران و شرکت TDR کرواسی در سکوت خبری در شهر ساری به امضا رسید.
براساس این توافق‌نامه 30 میلیون یورویی قرار شد که کارخانه‌ای به ظرفیت تولید سالانه 6.5 میلیارد نخ سیگار در شهر ساری ساخته شود.

۸ اسفند ۱۳۸۸ ۰۸:۰۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP