علیشیری خبر داد: فرصتهای سرمایه گذاری ایران در سایتهای بین المللی معرفی می شود -خبر جدید

علیشیری خبر داد: فرصتهای سرمایه گذاری ایران در سایتهای بین المللی معرفی می شود -خبر جدید
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری، بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد گفت: به منظور معرفی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در محیط بین المللی ، فرصتهای سرمایه گذاری ایران در سایت بین المللی kompass.com قرار گرفت.

علیشیری  در ادامه افزود: سرمایه گذاران خارجی ضمن دسترسی به سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران در سایت کمپاس می توانند به آخرین اخبار سازمان سرمایه گذاری شامل مصوبات طرحهای سرمایه گذاری خارجی، قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی، دسترسی داشته باشند.

بر اساس این گزارش، در سایت کمپاس 3/2 میلیون شرکت از 70 کشور جهان عضو و مشخصات  6/4 میلیون مدیر اجرایی از شرکتهای بین المللی در این سایت موجود می باشد.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: برای جذب سرمایه گذاری خارجی لازم است با همکاری و مشارکت رایزنان اقتصادی و بازرگانی کشورمان در سایر کشورها محیط جذاب سرمایه گذاری و فرصتهای سودآور پیش رو به سرمایه گذاران توانمند خارجی معرفی شود.

رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در پایان یادآور شد : رسانه ها می توانند ضمن گفتگو با سرمایه گذاران خارجی در کشورمان ، مزیتهای سرمایه گذاری در ایران را معرفی و در عین حال  تجارب موفق آنان را به سرمایه گذران داخلی انتقال دهند.
بر اساس این گزارش، سرمایه گذاری مستقیم خارجی زیربنای توسعه اقتصادی هر کشوری می باشد و می تواند ضمن انتقال تکنولوژی ، اشتغال زایی ،صادرات و توسعه اقتصادی را برای کشور میزبان به همراه بیاورد .

۱۱ اسفند ۱۳۸۸ ۱۵:۲۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP