مراسم معارفه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد

مراسم معارفه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد

مراسم معارفه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد
مراسم معارفه مدیر کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد، دکتر عسکری طی سخنانی در این مراسم، تحقق اهداف در حوزه های مالیات، گمرک، سرمایه گذاری داخلی و خارجی و بهبود فضای کسب و کار را از جمله انتظارات و نقاط برجسته مورد انتظار از مدیران استانی خواند که می بایست در کنار سایر وظایف محوله، در سطوح ملی و استانی، به آن پرداخته شود.

مراسم تکریم و معارفه مدیر کل جدید و سابق امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه با حضور معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت اقتصاد از طریق ویدئو کنفرانس برگزار شد.

 

به گزارش شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا)، دکتر عسکری طی سخنانی در این مراسم که رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی، رییس مرکز حراست، مدیرکل دفتر امور استان های وزارت اقتصاد، معاون اقتصادی استانداری کرمانشاه و اعضای شورای هماهنگی مدیران این استان نیز در آن حضور داشتند، تحقق اهداف در حوزه های مالیات، گمرک، سرمایه گذاری داخلی و خارجی و بهبود فضای کسب و کار را از جمله انتظارات و نقاط برجسته مورد انتظار از مدیران استانی خواند که می بایست در سطوح ملی و استانی، به آن پرداخته شود.

 

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه در حوزه الکترونیکی کردن فرآیند ها در وزارت اقتصاد، گام های بسیار خوبی برداشته شده است، تصریح کرد: این امر برای تحقق اهداف مقام محترم وزارت و دولت تدبیر و امید، به تنهایی اکتفا نمی کند، زیرا باید نهایت تلاش خودمان را بکار بگیریم تا از "داده" های تولید شده در این مسیر، در راستای استقرار اقتصاد هوشمند استفاده کنیم و تصمیم گیری هایمان بر مبنای همین اطلاعات سامان دهیم.

 

عسکری در بخش دیگری از سخنان خود با تقدیر از تلاش ها، زحمات و عملکرد "علی محمدی" مدیر کل سابق اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه، برای وی در سمت های بعدی آرزوی توفیق کرد.

معاون توسعه مدیریت و منابع وزارت امور اقتصادی و دارایی همچنین با تبریک انتصاب "امیر حمزه حیدریان" مدیر کل جدید امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه، وی را با توجه به سوابق و عملکرد مطلوب طی سالیان متمادی حضور در سطوح مختلف کارشناسی و مدیریتی، فردی مناسب و توانمند جهت تصدی این مسئولیت معرفی کرد.

 

بنا بر این گزارش، مجتبی خالصی رییس مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی نیز طی سخنانی در ادامه این مراسم، خواستار اطلاع رسانی جدی و دقیق با بهره گیری از تکنیک ها و مکانیزم های به روزِ اطلاع رسانی از موضوع آزاد سازی سهام عدالت و پذیره نویسی واحد های سرمایه گذاری صندوق واسطه گری مالی یکم (ETF) در سطح استان ها شد.

 

این گزارش حاکی است، در بخش دیگری از این مراسم، مدیر کل سابق و جدید اداره کل امور اقتصادی و دارایی استان کرمانشاه به ترتیب به بیان گزارش عملکرد و تشریح دیدگاه ها و برنامه های آتی خود پرداختند.

 

روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری

 

۳ خرداد ۱۳۹۹ ۰۷:۰۳
شبکه اخبار اقتصادی و دارایی ایران (شادا) |

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP