اولین کنفرانس بین المللی سرمایه گذاری در کشور بوسنی و هزگوین برگزار می شود

اولین کنفرانس بین المللی سرمایه گذاری در کشور بوسنی و هزگوین برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، اولین کنفرانس بین المللی سرمایه گذاری در کشور بوسنی و هرزگوین (همایش تجاری سارایوو 2010) با حضور و حمایت شورای ریاست جمهوری بوسنی و هرزگوین، دکتر ماهاتیر محمد نخست وزیر اسبق مالزی، دکتر احمد محمد علی رئیس گروه بانک توسعه اسلامی، آقای رجب طیب اردوغان نخست وزیر ترکیه و دکتر اغلو وزیر امور خارجه ترکیه ، رئیس بانک اسلامی دبی در نیمه دوم فروردین ماه سال 89 برگزار می شود.

 

بر اساس این گزارش ، بنا به اعلام دبیرخانه کنفرانس قرار است مدیران و صاحبان صنایع ، سرمایه گذاران ، مدیران عامل شرکتهای معتبر تولیدی اروپایی، آمریکایی و آسیایی و تجار بالفعل و بالقوه معتبر خارجی بطور فعال در این اجلاس شرکت نمایند .


این گزارش در ادامه اضافه می کند:  اولین کمیسیون مشترک همکاریهای اقتصادی دو کشور ایران وبوسنی هرزگوین نیز  به مسئولیت وزارت امور اقتصادی و دارایی  نیز در این کشور برگزار خواهد شد.

 
لازم به ذکر است بوسنی و هرزگوین یکی از کشورهای حوزه بالکان است که مسلمانان زیادی را در خود جای داده که از شمال و غرب با کرواسی، از شرق با صربستان و از جنوب با مونته‌نگرو  و دریای آدریاتیک همسایه است.

۱۶ اسفند ۱۳۸۸ ۱۳:۰۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP