با حضور مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی:فرصتهای سرمایه گذاری خارجی در فروشگاههای زنجیره ای بحث و بررسی شد

با حضور مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی:فرصتهای سرمایه گذاری خارجی  در فروشگاههای زنجیره ای بحث و بررسی شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، به منظور بررسی فرصتهای سرمایه گذاری خارجی در فروشگاههای زنجیره ای در کشورمان ،نشستی با حضور سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی و سرمایه گذار خارجی برگزار شد.

 

قاسمی با اشاره به  قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی ایران ،گفت : قانون تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی ایران از مترقی ترین قوانین حوزه سرمایه گذاری خارجی در دنیا محسوب می شود که دارای مزیت هایی از جمله امکان سرمایه گذاری خارجی در همه بخش های اقتصادی بدون محدودیت  درصد مشارکت سرمایه گذاران خارجی ، رفتار برابر و غیرتبعیض آمیز با سرمایه گذاران ، تضمین نقل و انتقال سود ، عواید و اصل سرمایه گذاری خارجی می باشد.


وی در عین حال خاطر نشان کرد: تجربیات و آمار جذب  سرمایه گذاری کشورمان بیانگر این است که سرمایه گذاران خارجی به عنوان فرصت استثنایی سرمایه گذاری به ایران نگاه می کنند.


مدیر شرکت سرمایه گذار خارجی نیز در ادامه ضمن ابراز خرسندی از سفرش به کشورمان برای  احداث فروشگاه زنجیره ای ،تصریح کرد: این شرکت در کشورهای  مختلف فعالیت داشته است و همچنین  یکی از بزرگترین مراکز خرید  با تمام امکانات جانبی و تفریحی  شامل سینما ، هایپر مارکت و  مراکز تفریحی با اشتغال زایی 6000 نفر  نیروی انسانی می باشد .


وی در ادامه افزود:  این شرکت در کشورهای یونان ، رومانی و  بلغارستان،  چین و روسیه فعال بوده و در عین حال در  جهت توسعه بازار فروش خود به بررسی فرصت های سرمایه گذاری در  ایران، اوکراین ، عمان ، مصر ، لیبی ، تونس، آفریقای جنوبی و خاور میانه می پردازد.

مدیر شرکت سرمایه گذاری خارجی در  پایان با بیان اینکه فعالیت  این شرکت طراحی ، توسعه و سرمایه گذاری در احداث  مراکز خرید و تفریحی می باشد ،اظهار امیدواری کرد بتواند با حضور موثر در کشورمان ضمن اشتغالزایی و تامین کالاهای مورد نیاز از شرکتهای تولیدی ،خدماتی با قیمت و کیفیت مناسب به هموطنان  ارائه نماید.


۱۶ اسفند ۱۳۸۸ ۱۸:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP