با حضور سرمایه گذاران خارجی :همایش فرصتهای سرمایه گذاری خارجی استان خوزستان برگزار می شود

با حضور سرمایه گذاران خارجی :همایش فرصتهای سرمایه گذاری خارجی استان خوزستان برگزار می شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، همایش فرصتهای سرمایه گذاری استان خوزستان با حضور سفرای کشورهای خارجی و سرمایه گذاران خارجی در 26 فروردین ماه سال1389 برگزار می شود.

 
استان خوزستان دارای رتبه دوم تولید ناخالص داخلی ، رتبه اول تولید نیروگاهی در کشور می باشد که با اختصاص 70% از سهم صادرات نفت کشور و تولید سالانه بیش از 10 میلیون تن مواد پتروشیمی ، خوزستان را به یکی از مهمترین استانهای صنعتی و کشاورزی ایران تبدیل کرده است لذا به نظر می رسد ظرفیت این استان امکان مناسبی را برای جذب سرمایه گذاری توسط بخش خصوصی داخلی و خارجی فراهم نموده است.

بر پایه این گزارش، وجود بنادر مهم خرمشهر ، آبادان و امام خمینی (ره) ، منطقه آزاد تجاری و صنعتی اروند ، اتصال به راه آهن و فرودگاههای بین المللی موجب تسهیل و تسریع در امر ترانزیت کالا به کشورهای آسیای میانه شده و خوزستان در نقطه کانون توجه سرمایه گذاران  خارجی قرار گرفته است.
علاقمندان می توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر به سایت همایش به نشانی
www.kio.ir   مراجعه نمایند.

۱۸ اسفند ۱۳۸۸ ۱۴:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP