آمادگی قطری‌ها برای سرمایه‌گذاری در ایران-خبر جدید

آمادگی قطری‌ها برای سرمایه‌گذاری در ایران-خبر جدید
وزیر کشور و 4 استاندار استان‌های فارس، بوشهر، خوزستان و مازندران امروز (سه‌شنبه) از چند شرکت سرمایه‌گذاری قطر بازدید کردند.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایسنا مصطفی محمدنجار ـ وزیر کشور ـ با حمایت از سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران قطری در ایران گفت: فرصت‌های زیادی برای سرمایه‌گذاری وجود دارد که در بسیاری از کشورهای دیگر وجود ندارد و این امتیاز بزرگی برای سرمایه‌گذاران قطری است.


نجار تاکید کرد: رابطه خوب ایران و قطر بر همسایگی این دو کشور نیز از ویژگی‌های منحصر به فرد برای سرمایه‌گذاری سرمایه‌گذاران در ایران است.


استانداران نیز با معرفی قابلیت‌ها و ظرفیت‌های موجود در استان خود آمادگی‌شان را برای حمایت از سرمایه‌گذاران قطری اعلام کردند.


در این بازدید مدیرعاملان شرکت‌های اقتصادی قطری ضمن تشریح فعالیت‌های خود در کشورهای مختلف جهان آمادگی خود را برای سرمایه‌گذاری در زمینه ساخت هتل، شهرک‌های توریستی و گردشگری، صنایع و کشاورزی در ایران اعلام کردند.

۲۲ اسفند ۱۳۸۸ ۰۸:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP