بزرگترین نمایشگاه توانمندی‏های جمهوری اسلامی ایران در دوحه برگزار می‏شود

بزرگترین نمایشگاه توانمندی‏های جمهوری اسلامی ایران در دوحه برگزار می‏شود
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، شرکت نمایشگاه‏های بین المللی استان اصفهان با همکاری و حمایت سازمان توسعه تجارت ایران و سفارت جمهوری اسلامی ایران در دوحه قطر، بزرگترین نمایشگاه توانمندی‏های جمهوری اسلامی ایران با عنوان «نمایشگاه اختصاصی دستاوردهای جمهوری اسلامی ایران» (made in Iran exhibition) از 23 لغایت 26 اردیبهشت ماه 89، در شهر دوحه قطر برگزار می شود.

بر اساس این گزارش ، هدف از برپایی این نمایشگاه را توسعه و تعمیق روابط اقتصادی و تجاری ایران با قطر و دیگر کشورهای حاضر در نمایشگاه، ایجاد تعامل سازنده میان بازرگانان ایرانی، حضور و تثبیت جایگاه کشور در عرصه بین الملل و دستیابی به اهداف صادراتی کشور به ویژه در حوزه خلیج فارس  می باشد.


این گزارش اضافه می کند : این نمایشگاه به لحاظ گروه بندی کالایی، یکی از برترین نمایشگاه‏های اختصاصی جمهوری اسلامی ایران در منطقه است؛ به نحوی که از تمام گروه‏های کالایی موجود در کشور و صنایع مختلف می‏توانند در این نمایشگاه حضور داشته باشند.


بر پایه این گزارش ، این نمایشگاه با توجه به اهمیت ویژه کشورهای حوزه خلیج فارس از جمله کشور قطر و با توجه به روابط دیرینه اقتصادی دو کشور، می‏تواند نقش مهمی در معرفی توانمندی‏های تجاری، صنعتی و خدماتی جمهوری اسلامی ایران و همچنین حضور تولید کنندگان، صاحبان صنایع، تجار و بازرگانان کشور در عرصه بین الملل داشته باشد.


گفتنی است مرکز نمایشگاهی قطر نمایشگاهی مطابق با استانداردهای جهانی است که در دوحه، مرکز پایتخت قطر واقع شده است.

علاقمندان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت www.iriexhibition.com  مراجعه نمایند.

۲۶ اسفند ۱۳۸۸ ۱۴:۳۳

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP