توضیحات روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری در خصوص شرکت هایپر مارکت ماف پارس

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،بر اساس پیگیری صورت گرفته توسط این سازمان در خصوص شرکت هایپرمارکت ماف پارس ،توضیحات ذیل برای اطلاع مخاطبان گرامی تقدیم می گردد :

 

1- شرکت هایپر مارکت ماف پارس در جهت توسعه طرح و ایجاد فروشگاههای دیگر در سطح شهر تهران، مذاکراتی را انجـام داده بود که در این میان شرکت تعدادی پرسنل استخدام و آنها را جهت کار در فروشگاه جدید آموزش می داد تا با افتتاح آن،  افراد آموزش دیده مشغول بکار شوند. متاسفانه به علت وجود مشکلاتی ،پروژه جدید متوقف گردید و به تبع آن شرکت با آن تعداد پرسنلی که جهت آموزش و کار در فروشگاه جدید استخدام شده بودند، قطع ارتباط قراردادی نمود.


2- طبق اطلاعات ارسالی از شرکت در حال حاضر 704 نفر طی قرارداد مستقیم  بین شرکت و پرسنل در دفتر مرکزی و فروشگاه مشغول بکار هستند و تعداد 535 نفر دیگر بطور غیر مستقیم در داخل فروشگاه در قالب قرارداد با شرکتهای خدماتی مشغول به کار هستند. از 535  نیروی شرکتی مستقر در فروشگاه تعداد 65 نفر حفاظت و امنیت داخل فروشگاه ، 70 نفر نظافت و بهداشت داخلی فروشگاه را تامین می نمایند و تعداد 400 نفر به صورت فروشنده فعال هستند که تمامی آنها ایرانی هستند.
در حال حاضر تعداد 1239 نفر به صورت ثابت و فصلی  در قالب قرار داد مستقیم و شرکتی در فروشگاه و دفتر مرکزی شرکت مشغول بکار هستند که بیش از 97 درصد آنها افراد ایرانی هستند. 


3- شـرکت با حـدود 800 تولید کننده ایرانی قرارداد دارد که کالاهای خود را همه روزه در فروشگاه عرضه می دارند و از این طریق در ایجاد اشتغال برای هزاران ایرانی دیگر به طور غیر مستقیم نقش داشته است.


4 -  شرکت هایپر مارکت مـاف پارس بیش از 61 میلیــون دلار سرمـایه خارجی به کشور وارد کرده است  که بدون استفاده از کوچکترین تسهیلات بانکی داخلی و با سرمایه گذاری مستقیم 100 درصد خارجی باعث ایجاد تحول در زمینه توزیع و فروش کالا، تنظیم متعادل بازار و رقابت در ارتقا توانمندیهای بخش خصوصی داخلی گردیده است. 

                                                                                                       

۱۶ فروردین ۱۳۸۹ ۱۶:۰۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP