علیشیری خبر داد: ساخت 15 هزار واحد مسکونی توسط سرمایه گذاران خارجی

علیشیری خبر داد: ساخت 15 هزار واحد مسکونی توسط سرمایه گذاران خارجی
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد در حاشیه یکصد و بیست و هفتمین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی که در محل سازمان سرمایه‎گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران برگزار شد، از ساخت 15 هزار واحد مسکونی توسط سرمایه گذاران خارجی در کشور حداکثر ظرف مدت دو سال توسط سرمایه گذاران خارجی خبر داد.


 علیشیری با اشاره به تصویب سه طرح جدید سرمایه گذاری خارجی در این نشست ،یادآور شد: سرمایه گذاران خارجی در طرح احداث مجتمع مسکونی در شهرهای  جدید هشتگرد و پرند به ارزش200 میلیون دلار  است.


علیشیری تولید مسکن به صورت انبوه با قیمت مناسب  برای تامین مسکن  اقشار کم در آمد جامعه ، اشتغال زایی ، انتقال تکنولوژی و اجرای این طرح توسط شرکتهای بین المللی و معتبر ساختمانی را از جمله مزایای اجرای این طرح دانست و  افزود: با ورود سرمایه گذاران خارجی و استفاده از فناوری های نوین ساختمانی ،می توان  وضعیت ساخت مسکن را در کشور ارتقا داد .


وی در این نشست از  اقدامات وزارت مسکن و مدیران شرکت شهرکهای جدید به دلیل اقدامات مثبت در جذب سرمایه گذاری خارجی و ساخت مسکن برای اقشار کم درآمد و متوسط تقدیر کرد.


رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در پایان  خاطر نشان کرد : در این نشست طرحهای دیگری در زمینه تولید محصولات شیمیایی، تمدید مجوز سرمایه گذاری در طرحهای مصوب قبلی و تغییر نام یکی از شرکتهای سرمایه پذیر و انتقال سود نیز مورد بررسی و به تصویب رسید.

۲۵ فروردین ۱۳۸۹ ۱۴:۱۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP