با مشارکت سازمان سرمایه گذاری :همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در استان خوزستان برگزار شد

با مشارکت سازمان سرمایه گذاری :همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری در استان خوزستان برگزار شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران "محمد رضا رحیمی" معاون اول رییس جمهور درمراسم افتتاح همایش بین المللی سرمایه گذاری استان خوزستان گفت: خوزستان استعدادهای منحصربه فردی در همه زمینه های اقتصادی دارد که در هیچ جای ایران ،این ظرفیت ها به طور کامل جمع نشده است.

 

رحیمی در ادامه افزود: با این ویژگی های منحصر به فرد، خوزستان قادر خواهد بود با جذب سرمایه گذاری خارجی و داخلی و به فعل رساندن مجموعه این ظرفیتها زمینه لازم را برای یک جهش اقتصادی و ایجاد اشتغال فراهم سازد.


معاون اول رییس جمهور ابراز امیدواری کرد فعالیتهای  مهم و زیر بنایی به صورتی در خوزستان اولویت بندی شوند تا در اسرع وقت شاهد بروز یک جهش اقتصادی در این استان باشیم.


بر اساس این گزارش ،در این همایش وزیر امور اقتصادی و دارایی ، رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،رییس اتاق بازرگانی و صنایع و معادن ایران ، سفرای کشورهای خارجی،  استاندار خوزستان ، نمایندگان مجلس ، حضور داشتند.

 

لازم به ذکر است در حاشیه همایش بین المللی معرفی فرصت های سرمایه گذاری، نمایشگاه توانمندی ها و جاذبه های سرمایه گذاری خوزستان در 25  غرفه در بخش های مختلف کشاورزی،نفت و گاز، صنایع تبدیلی، گردشگری، بنادر و غیره بر پا شده است.۲۷ فروردین ۱۳۸۹ ۰۱:۰۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP