سامانه پیام کوتاه وزارت امور اقتصادی و دارایی راه‌اندازی شد

سامانه پیام کوتاه وزارت امور اقتصادی و دارایی راه‌اندازی شد
همزمان با آغاز سی‌امین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و به منظور سرعت بخشیدن به روند پاسخگویی به افکار عمومی، سامانه پیام کوتاه وزارت امور اقتصادی و دارایی راه‌اندازی شد. به گزارش روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی در راستای نیل به دولت الکترونیک و با عنایت به تأکید دولت خدمتگزار نهم بر گسترش اطلاع‌رسانی از عملکردها به افکار عمومی، شماره تلفن 3000555 برای برقراری ارتباط با مردم از طریق پیام کوتاه اختصاص یافت.
ن سامانه که با همکاری مرکز نوسازی و تحول اداری راه‌اندازی شده است در هر ثانیه قادر به دریافت 500 پیام و دارای ظرفیت انبوه بوده و گامی ویژه بمنظور پیشبرد برنامه‌های اطلاع‌رسانی، دریافت و ارسال انبوه پیام، نظرسنجی متناسب با نیازها و ارتباط دو جانبه با مردم محسوب می‌شود.
با راه‌اندازی این سامانه همگام با ارائه خدمات الکترونیک و کسب راهکارهای علمی و فن‌آوری‌ها نوین، تمام مردم می‌توانند بدون نیازمندی به تجهیزات و تکنولوژی خاص تنها با برقراری ارتباط با شماره 3000555  پیام‌های خود را با وزارتخانه در میان بگذارند.
براساس این گزارش، با راه‌اندازی این ابزار اطلاع رسانی آسان، هموطنان در هر ساعتی از شبانه‌روز می‌توانند سوالات، انتقادها و پیشنهادهای خود را به شکل پیام کوتاه و به طور مستقیم با مسئولان وزارتخانه در میان بگذارند. در همین زمینه پیشنهاد می‌شود با توجه به کثرت درخواست‌ها و سوالات مردم سراسر کشور از وزارت امور اقتصادی و دارایی سامانه مذکور در جهت خدمت‌رسانی و پاسخگویی به هموطنان موثر خواهد بود.
تسریع در دریافت نظرات، دیدگاه‌ها و مطالبات مردمی، تصمیم‌گیری به موقع و سریع در رسیدگی به موضوعات مطرح شده در پیام‌‌های مردمی از دیگر اهداف راه‌اندازی این سامانه به شمار می‌رود.
روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی  با بررسی پیامک‌های واصله تمامی موارد را تجزیه و تحلیل کرده و در صورت لزوم به سازمانهای تابعه و یا معاونت‌های مربوطه ارسال خواهد کرد.
افزایش سریع‌ دریافت، انتشار اطلاعات و آگاهی از آخرین اخبار از دیگر اهداف راه‌اندازی این سامانه محسوب می‌شود.
گفتنی است روابط عمومی وزارت امور اقتصادی و دارایی از این پس تیتر آخرین اخبار مهم را نیز با شماره مذکور در اختیار نمایندگان رسانه‌های جمعی و افکار عمومی قرار می‌دهد.
اصحاب رسانه نیز می‌توانند نظرات خود را با این شماره به اطلاع مسئولان وزارتخانه برسان
۱۵ بهمن ۱۳۸۶ ۰۸:۵۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP