دستاوردهای سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران تشریح شد

دستاوردهای سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران تشریح شد
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران، دستاوردهای سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران تشریح شد. سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی گفت: سرمایه گذاران خارجی طی بازدید از سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران علاقمندی خود را برای مشارکت در طرحهای مختلف از جمله پروژه های معدنی کشور اعلام کرده اند.

قاسمی در ادامه با اشاره به مذاکرات انجام شده با سرمایه گذاران  خارجی  و دعوت از آنها برای بازدید از پروژه های سرمایه گذاری ، تصریح کرد : شرکتهای ایرانی که در زمینه اکتشاف و بهره برداری تولیدات مس فعالیت می نمایند و آماده  مشارکت با سرمایه گذار خارجی می باشند، لازم است پروژه های خود را در سایت فرصتهای سرمایه گذاری ایران قرار دهند.


وی در عین  حال راه اندازی سایت فرصتهای سرمایه گذاری را  مثبت ارزیابی کرد و افزود: این سایت هم اکنون به عنوان تنها کانال ارتباطی صاحبان پروژه ها و سرمایه گذاران خارجی به زبان انگلیسی محسوب می شود  که به ارائه فرصتهای سرمایه گذاری کشورمان می پردازد.


مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی در پایان یادآور شد : پیش بینی می شود با قرار گرفتن طرحهای سرمایه گذاری پروژه های استانی در این سایت ، فرصتهای بیشتری را به سرمایه گذاران خارجی معرفی کرد.


این گزارش اضافه می کند: این وب سایت با ارائه جدیدترین فرصت های سرمایه گذاری در ایران پرداخته و از بخش هایی چون پروژه های جدید، فرصت های سرمایه گذاری، آمار مربوط به سرمایه گذاری، فرم درخواست، لیست شرکت های خارجی که از سازمان سرمایه گذاری مجوز دریافت کرده اند، تشکیل شده است.


وب سایت فرصت های سرمایه گذاری در ایران به نشانی www.iio.ir است و از جمله مزایای دیگر این سایت می توان به دسترسی آسان به سایت، پاسخ سؤالات متقاضیان سرمایه گذاری، قوانین سرمایه گذاری خارجی به زبانهای مختلف و امکان معرفی سرمایه گذاران خارجی سایر کشورها و نظایر آن اشاره کرد .


۱۵ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۰۷:۳۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP