مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی خواستار شد : بهره گیری از توانمندیهای شرکتهای داخلی و بین المللی برای طراحی پروژه های سرمایه گذاری خارجی

مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی  خواستار شد  : بهره گیری از توانمندیهای شرکتهای داخلی و بین المللی برای طراحی پروژه های سرمایه گذاری خارجی
سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی اظهار داشت: سازمان سرمایه گذاری به منظور استفاده از تجربیات شرکتهای داخلی و بین المللی برای طراحی پروژه های سرمایه گذاری خارجی ، تعامل متقابل با شرکتهای مشاور مدیریت، سرمایه‌گذاری و مالی و اقتصادی را در دستور کار خود قرار داده است.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمکهای فنی و اقتصاد ایران، قاسمی در ادامه بر بهره گیری از توانمندیهای شرکتهای داخلی و بین المللی برای عرضه پروژه های سرمایه گذاری خارجی بر اساس استاندارد های بین المللی و مورد نیاز سرمایه گذاران خارجی تاکید کرد.


وی در عین حال خاطر نشان کرد : در حال حاضر با وجود زمینه های ‌فعال اقتصادی و سودآور برای سرمایه‌گذاران خارجی، در عمل تعداد پروژه‌ها و طرح‌های قابل ارائه که حداقل استانداردهای بین‌المللی در آن رعایت شده باشد به نسبت استعدادهای کشورمان بسیار اندک و ناچیز است.


مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی یادآور شد : در این چارچوب، سازمان سرمایه گذاری  قصد دارد با استفاده از توان فنی و حرفه‌ای شرکتهای مشاور، از همکاری نزدیک شرکتهای مشاور برخوردار شده و امور مربوط به شناسایی فرصت‌ها در سطح کشور، ارزیابی و ارائه آنها در قالب استانداردهای حرفه‌ای و در نهایت بازاریابی این فرصتها در سطح بین المللی  را به شرکتهای مشاور واگذار نماید.


به گفته وی ، توانایی، نوآوری و خلاقیت و انگیزه‌های بخش خصوصی به همراه نقش نظارتی سازمان سرمایه‌گذاری در ارائه پروژه های سرمایه گذاری خارجی ،می‌تواند موجبات ارائه جذابتر و حرفه‌ای تر فرصتهای سرمایه‌گذاری را به سرمایه‌گذاران بالقوه خارجی به همراه داشته باشد.


قاسمی در پایان از همه  شرکتهای توانمند و علاقمند که عضو کانون مشاوران اعتباری و سرمایه‌گذاری بانکی بوده و یا دارای رتبه از سازمان مدیریت هستند، دعوت کرد  برای قرار گرفتن در فهرست مشاوران امین سازمان سرمایه گذاری و همکاری در امر سرمایه‌گذاری خارجی در کشور به سایت اینترنتیwww.investiniran.ir   مراجعه نمایند.  

لازم به ذکر است در  این نشست بیش از 30 شرکت مشاوره ای داخلی و بین المللی  سرمایه گذاری خارجی ، حضور داشتند.

۱۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۷:۳۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP