قاسمی خبر داد: ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار بورس کشور

قاسمی خبر داد: ورود سرمایه گذاران خارجی به بازار بورس کشور
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی از تصویب مجوز سرمایه گذاری خارجی شرکت آسیایی برای ورود به بازار بورس کشورمان خبر داد.

 قاسمی در حاشیه یکصد و بیست و هشتمین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی که در محل سازمان سرمایه‎گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران برگزار شد، گفت : در این نشست چهار طرح  جدید سرمایه گذاری خارجی به ارزش تقریبی 3  میلیون  دلار به تصویب رسید.


وی در ادامه یادآور شد: از جمله طرحهای دیگر مصوب این جلسه، شامل سرمایه گذاری های شرکتهای سرمایه گذاری خارجی برای  تولید و ساخت قطعات پروتز دندانپزشکی با فن آوری پیشرفته  و احداث مجتمع تجاری در استان خراسان رضوی نیز مورد موافقت هیات سرمایه گذاری خارجی قرار گرفت.


به گفته مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی، طرح گروهی از ایرانیان مقیم خارج از کشور ،نیز  در زمینه تولید انواع نان و شیرینی  مورد تصویب قرار گرفت که حاکی از دید مثبت ایرانیان خارج از کشور برای کمک به رشد اشتغال وصادرات کشور می باشد.

قاسمی در پایان خاطر نشان کرد  : در این جلسه درخواست  اصلاحات و ثبت سرمایه  در  مجوز سرمایه گذاری خارجی مطرح شد  ، که با آن موافقت شد. 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۰:۵۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP