اتاق بازرگانی آمریکا اعلام کرد: اعمال تحریم بر علیه ایران ،به ضرر آمریکا است

اتاق بازرگانی آمریکا اعلام کرد: اعمال تحریم بر علیه ایران ،به ضرر آمریکا است
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از خبرگزاری رویترز ،گروههای بازرگانی و تجاری آمریکا از جمله اتاق بازرگانی این کشور بار دیگر با اعمال تحریم‌ جدید علیه ایران مخالفت کردند و آن را به ضرر آمریکا دانستند.
بر اساس این گزارش ، اتاق بازرگانی آمریکا به همراه شماری دیگری از گروههای تجاری این کشور در نامه‌ای به کاخ سفید هشدار دادند که تحریم بیشتر ایران، منافع اقتصادی و امنیتی آمریکا را در حد زیادی تضعیف می کند.
در این نامه که اخیرا برای مقامات کاخ سفید ارسال شد، آمده بود:"تحریمهای پیشنهادی موجب تنش اقتصادی، دیپلماتیک و حقوقی با متحدان آمریکا می‌شود."
 
این در حالی است که گروههای بازرگانی در حالی به کاخ سفید نسبت تحریم‌ یکجانبه علیه ایران هشدار داده‌اند که اخیرا سناتور "هری رید" رهبر دموکراتها در سنای آمریکا در راستای خصومت ورزی با ایران ابراز امیدواری کرد که سنا تا چند هفته دیگر قانونی را به تصویب برساند که به موجب آن شرکتهای صادرکننده بنزین به ایران مورد تحریم قرار بگیرند.
 
در نامه اتاق بازرگانی و گروههای تجاری آمریکا که خطاب به "جیمز جونز" مشاور امنیت ملی کاخ سفید و "لارنس سامرز" مشاور ارشد اقتصادی کاخ سفید نوشته شده، نسبت به برخی مواد قانون مصوب مجلس نمایندگان و طرح پیشنهادی سنا درباره تحریم ایران ابراز نگرانی شده است.
۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۱۰:۵۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP