علیشیری اعلام کرد : بزرگترین همایش سرمایه گذاری خارجی کشور در فارس برگزار می شود

علیشیری اعلام کرد : بزرگترین همایش سرمایه گذاری خارجی کشور در فارس برگزار می شود
بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد و رییس کل سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران اظهار داشت: در روزهای اول و دوم خرداد ماه سال جاری بزرگترین همایش سرمایه گذاری خارجی کشور با حضور مقامات و مدیران ارشد نظام ، سرمایه گذاران خارجی ، ایرانیان مقیم خارج از کشور و سرمایه گذاران داخلی در شیراز برگزار خواهد شد.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، علیشیری  افزود: در این همایش حضور 300 سرمایه گذار خارجی از جمله سرمایه گذاران خارجی و ایرانیان مقیم خارج از کشور قطعی شده است و همه  استانهای کشور این فرصت را یافته اند تا پروژه های خود را به شرکای بالقوه خارجی خود معرفی کنند.

معاون وزیر اقتصاد در عین حال خاطر نشان کرد: " همایش ائتلاف سرمایه " در شیراز فرصت مناسبی را فراهم خواهد کرد تا پروژه های کشور ،طی دو روز در هشت کارگروه تخصصی با حضور استانداران منتخب کشور ، مدیران عامل بانکها ، معاونین وزرای تخصصی دستگاهها، نمایندگان مجلس شورای اسلامی ، نمایندگان اتاق بازرگانی ، مدیران ارشد شرکت های بخش خصوصی و تعاونی و نمایندگان سازمان سرمایه گذاری به سرمایه گذاران خارجی ارائه شود.

به گفته علیشیری ، انتظار می رود 1000 پروژه به طور عام و 300 پروژه منتخب از طریق نمایشگاه تخصصی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری و همچنین کار گروههای تخصصی به سرمایه گذاران عرضه شود.
علیشیری در پایان یادآور شد : این همایش با مشارکت دبیرخانه شورایعالی ایرانیان و استانداری فارس سازماندهی شده است و انتظار می رود با عنایت به تنوع  بخشی ، موضوعی و تفاوت در اندازه طرح های عرضه شده ،  زمینه مناسب جلب و جذب سرمایه گذاری خارجی فراهم شود.

 

 

 

 

۲۹ اردیبهشت ۱۳۸۹ ۲۰:۰۶

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP