علیشیری‌خبر داد : کنفرانس تخصصی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در مالزی فردا افتتاح می شود

علیشیری‌خبر داد : کنفرانس تخصصی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در مالزی فردا افتتاح می شود
بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد از برگزاری همایش فرصتهای سرمایه گذاری ایران در مالزی خبر داد.به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، علیشیری در ادامه با بیان اینکه  در این همایش فرصتهای سرمایه گذاری ایران در زمینه های  مختلف با حضور  بیش از 100 سرمایه گذار مالزیایی معرفی و تشریح خواهد شد، افزود: در این همایش در چهار پانل تخصصی نفت، گاز و پتروشیمی، گردشگری، حمل و نقل و مسکن، مواد غذایی و کشاورزی صاحبان پروژه های سرمایه گذاری کشورمان  و سرمایه گذاران مالزیایی به مذاکرات رو در رو خواهند پرداخت.


معاون وزیر اقتصاد در عین حال  خاطر نشان کرد:‌فضای اقتصادی کشور در شرایط کنونی محیط با نشاطی را برای حضور فعال بخش خصوصی داخلی و خارجی فراهم نموده است و مزیت های سرمایه گذاری در کشور و بازدهی مطلوب نرخ سرمایه از جمله مهمترین شاخصهای اثرگذار حضور سرمایه گذاران خارجی است.


وی ابراز امیدواری کرد کنفرانس های تخصصی فرصتهای سرمایه گذاری، که زمینه گفتگوی چهره به چهره صاحبان طرحها و سرمایه گذاران بالقوه خارجی را فراهم می کند ، بتواند در ارتقاء کمی و کیفی جذب سرمایه گذاری مستقیم خارجی در کشور مؤثر باشد.


علیشیری در ادامه با اشاره به مشترکات مذهبی، فرهنگی ،سیاسی و اقتصادی دو کشور ایران و مالزی  در عرصه‌های بین‌المللی،بر تحولات اقتصادی کشورمان به ویژه در حوزه های خصوصی‌سازی و بازار بورس ایران تاکید و بازار ایران  را فرصت مناسبی برای حضور سرمایه‌گذاران خارجی دانست.


معاون وزیر اقتصاد در پایان یادآور شد : موافقتنامه های اجتناب از اخذ مالیات مضاعف، همکاریهای گمرکی، تشویق و حمایت متقابل از سرمایه گذاری بین  مقامات عالی رتبه دو کشور امضاء شده است.

۹ تیر ۱۳۸۹ ۰۷:۵۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP