توسط سرمایه گذار خارجی صورت گرفت: اولین واحد بزرگ تولیدی رنگ های صنعتی وخودرو در گرمسار به بهره برداری رسید

توسط سرمایه گذار خارجی صورت گرفت: اولین واحد بزرگ تولیدی رنگ های صنعتی  وخودرو در گرمسار به بهره برداری رسید
اولین واحد تولیدی و صنعتی رنگ که با سرمایه‌گذاری صد درصد ی خارجی ایجاد شده با حضور بهروز علیشیری در گرمسار به بهره برداری رسید.

 


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،علیشیری در مراسم افتتاح این واحد تولیدی گفت: این پروژه سرمایه گذاری دارای چند ویژگی منحصر به فرد است اول آنکه این طرح در قالب طرح های کوچک و متوسط می باشد ثانیا از تکنولوژی پیشرفته سود می برد ثالثا زمان و آماده سازی پروژه در مدت زمان معقولی صورت گرفته است.


علیشیری در ادامه افزود: با بهره برداری این کارخانه بخش عمده ای از نیازهای وارداتی کشور در داخل تولید خواهد شد و با راه اندازی فاز دوم آن تولیدات آن به خارج از کشور صادر خواهد شد.


معاون وزیر اقتصاد در ادامه با بیان اینکه شرکت کانسای از جمله بزرگترین شرکت های تولیدی رنگ شناخته شده در دنیا است و بیش از 50 در صد از بازار ژاپن را در اختیار دارد ،اظهار امیدواری کرد با راه اندازی این پروژه ظرفیت های مدیریتی و نهاده های سایر بنگاه های بخش خصوصی کشور بهبود یابد و در عین حال با راه اندازی بخش تحقیق و توسعه  ورود و به کار گیری تکنولوژی در کشور را تسریع نماید.


به گزارش خبرنگار ما ، این واحد تولیدی که با مجوز سازمان سرمایه گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران راه اندازی شده با صرف سه میلیون و ‪ ۱۲۰‬هزار دلار توسط سرمایه گذارانی از کشورهای آسیایی صورت گرفته ، سالانه ‪ بیش از 40 ‬هزار تن انواع رنگ تولید خواهد شد.


به گزارش خبرنگار ما در حال حاضر بیش از۸۰‬نفر در این واحد مشغول به کار هستند با اجرای طرح توسعه آن ، این رقم به ‪ ۱۸۰‬نفر افزایش می‌یابد.
 در مراسم افتتاح این واحد تولیدی رییس فراکسیون سرمایه گذاری مجلس شورای اسلامی ،مدیران ارشد استان ،رییس هلدینگ شرکت کانسای ژاپن ،مدیر منطقه ای آسیا و خاورمیانه شرکت کانسای،سفیر پاکستان در تهران ،و جمعی از صنعت گران و خودروسازان کشور برگزار شد.


بر پایه این گزارش ،شرکت رنگ کانسای با یک قرن سابقه در زمینه صنعت رنگ ،یکی از 10 تولید کننده بزرگ انواع رنگ در سراسر جهان بوده و رتبه اول را در ژاپن را به خود اختصاص داده است و هم اکنون این شرکت قصد دارد قدمی در راستای خودکفایی و عدم وابستگی کشور برداشته و با ارائه خدمات به صنایع ایرانی فعالیت های خود را در زمینه رنگهای OEM  شامل CED  و انواع رنگهای Topocoat روز به روز گسترش یابد .

براساس آمار موجود در شرایط حاضر ، نزدیک به ‪ 18 ‬واحد تولیدی و صنعتی با مشارکت سرمایه‌گذاران خارجی در سمنان اجرا شده است .

۲۱ تیر ۱۳۸۹ ۰۹:۱۰

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP