علیشیری خبر داد: اولین کارگاه آموزشی بین المللی مدل مشارکت بخش خصوصی _عمومی امروز در تهران برگزار می شود

علیشیری خبر داد: اولین کارگاه آموزشی بین المللی مدل مشارکت بخش خصوصی _عمومی امروز در تهران برگزار می شود
اولین کارگاه آموزشی بین المللی آموزش مدل مشارکت بخش خصوصی _عمومی در تامین مالی پروژه های زیر بنایی و توسعه ای کشور امروز در تهران آغاز به کار می کند.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،بهروز علیشیری با بیان این مطلب افزود: این کارگاه آموزشی با حضور مدرسان و متخصصان بین المللی از کشورهای صاحب تجربه در این زمینه و همچنین مجامع بین المللی به مدت 3 روز در محل سازمان سرمایه گذاری  برگزار می شود.
 
علیشیری در ادامه اظهار امیدواری کرد با برگزاری این کارگاه ،بتوان جهشی جدی در تامین مالی طرحها به روشهای متنوع  سرمایه گذاری به و یژه ترتیبات قراردادی فی ما بین سرمایه های بخش خصوصی و منابع دولت فراهم نماید.
وی در عین حال خاطر نشان کرد:  بر اساس تجربیات سایر کشورها و بر پایه این مدل مشارکتی،  کشورهایی توانسته اند شتاب جدی را در اجرای طرحهای توسعه ای خود انجام دهند.

به گزارش خبرنگار ما ،این کارگاه آموزشی سه روزه قصد دارد برای نخستین بار مفاهیم جدیدی را در طراحی و ارائه تامین مالی پروژه های زیربنایی و توسعه ای کشور نظیر نیروگاهها و را ه آهن ،صنایع غذایی و کشاورزی ،صنعت و معدن ،گردشگری ،فرودگاهها ،سد سازی ،شبکه های آبیاری و فاضلاب و همچنین طرحهای حوزه بهسازی شهری نظیر متروها ،بازسازی بافت های فرسوده و مسکن و شهرسازی را تدارک و ارایه نماید.

لازم به ذکر است در این کارگاه آموزشی قریب به 150 نفر از مدیران و کارشناسان وزارتخانه های مختلف ،بانکها ،معاونت برنامه ریزی و راهبردی ریاست جمهوری ،مرکز  پژ وهشهای مجلس ،شهرداری تهران ، بانک مسکن ،بانک ملی ،شرکتهای تامین سرمایه وشرکتهای بزرگ کشور از جمله مپنا ،فولاد مبارکه اصفهان، شرکت خواهند کرد.

۲۷ تیر ۱۳۸۹ ۲۳:۴۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP