معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی خبر داد : ورود تکنولوزی نوین در بخش مسکن توسط سرمایه گذار خارجی

معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی خبر داد : ورود تکنولوزی نوین در بخش مسکن توسط سرمایه گذار خارجی
شراگیم شمس از تصویب طرح سرمایه گذاری خارجی برای تولید خانه های پیش ساخته چوبی، فلزی و بتنی در بخش مسکن کشور خبر داد و افزود:این طرح توسط یک ایرانی مقیم خارج از کشور وارد کشورمی شود و حاکی از دید مثبت ایرانیان مقیم خارج از کشور برای سرمایه گذاری در ایران است که اشتغالزایی و ورود تکنولوژیهای نوین در این بخش را به همراه خواهد داشت.

 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، معاون مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی، در حاشیه یکصدو سی امین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی که در محل سازمان سرمایه‎گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران برگزار شد، گفت : در این نشست چهار طرح  جدید سرمایه گذاری خارجی به ارزش بیش از  57 میلیون دلار به تصویب رسید.


وی در ادامه یادآور شد: از جمله طرحهای دیگر مصوب این جلسه، شامل سرمایه گذاری های شرکتهای آسیایی  در تولید نبشی فولادی، ناودانی و تیرآهن  ، طرح تولید شمش فولادی، و همچنین تولید رزینت ،بیتومین یا گلیسونایت بود که  مورد موافقت هیات سرمایه گذاری خارجی قرار گرفت.


به گفته این مقام مسئول  ،در طرح تصویب شده تولیدی شمش فولادی 250 فرصت شغلی ایجاد خواهد شد.
شراگیم شمس در عین حال خاطر نشان کرد  : در این جلسه مجوز افزایش سرمایه گذاری مربوط به  طرح تولید آبهای معدنی  و طرح تولید مواد لبنی نیز به تصویب رسید.


لازم به ذکر است در ادامه این نشست شرکتهای سرمایه گذار خارجی درخواست اصلاح مجوز سرمایه گذاری را در زمینه تولید مصالح ساختمانی ، مواد شویندو همچنین  تمدید مجوز سرمایه گذاری خارجی مطرح شد  که با آن موافقت شد. 


۳۰ تیر ۱۳۸۹ ۱۲:۵۹

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP