بورسیه تحصیلی طرح کلمبو در مقطع کارشناسی ارشد در رشته سیاستهای عمومی و مدیریت

بورسیه تحصیلی طرح کلمبو در مقطع کارشناسی ارشد در  رشته سیاستهای عمومی و مدیریت
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، طرح کلمبو در نظر دارد بورسیه‌ای در مقطع کارشناسی ارشد در رشته سیاستهای عمومی و مدیریت به مدت یک سال در کشور کره برگزار نماید.

شرایط متقاضیان و مشخصات دوره فوق الذکر  به شرح ذیل می باشد: 


 1- هزینه های بلیط رفت و برگشت، هزینه های غذا و اقامت و هزینه های متفرقه ماهانه 300 دلار  توسط دبیرخانه به کاندیداهای پذیرفته شده در دوره پرداخت میشود. محل اقامت توسط دانشگاه تامین خواهد شد.
2- طول دوره فشرده دوازده ماهه بوده که از ژانویه 2011  آغاز خواهد شد.
3- حداقل پنح سال سابقه کار در بخش دولتی و تایید نهاد مرتبط الزامی است.
4- دارابودن مدرک لیسانس مرتبط .
5 – دارا بودن مدرک تافل با نمره حداقل 570 یا مدرک ILETS با نمره 6 .کاندیداهایی که دوره کارشناسی خود را در یکی از دانشگاههای انگلیسی زبان گذرانده باشند از ارائه مدارک فوق معاف میباشند. (متقاضیان فاقد شرایط این بند به هیچ عنوان معرفی نخواهند شد)
لازم به ذکر است زمان دریافت مدارک به دفتر وامها ،مجامع و موسسات بین المللی سازمان سرمایه گذاری حداکثر تا تاریخ 23 سپتامبر 2010 (1/7/1389) می باشد.

متقاضیان میتوانند برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاهده جزییات دوره و رئوس مطالب دوره به آدرس اینترنتی www.colombo-plan.org ‌ مراجعه نمایند.

۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۰:۴۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP