مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی خبر داد: با سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور،3 پروژه تولیدی اجرا می شود

مدیر کل دفتر سرمایه گذاری خارجی خبر داد: با سرمایه گذاری ایرانیان خارج از کشور،3 پروژه تولیدی  اجرا می شود
یکصد و سی و دومین جلسه هیات سرمایه گذاری خارجی در محل سازمان سرمایه گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران برگزار شد و 7 طرح جدید سرمایه گذاری خارجی‌ مورد تصویب هیات سرمایه گذاری خارجی قرار گرفت. 

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری، سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی گفت  :  در این  نشست سه  طرح  توسط ایرانیان مقیم خارج از کشور  به منظور تولید مینی لودر چند کاره ، تولید درب و پنجره U.P.V.C و همچنین تولید و  بسته بندی آبهای معدنی مورد تصویب قرار گرفت.


قاسمی در ادامه افزود:  طرح ایجاد مجموعه تجاری، تفریحی، رفاهی و اقامتی در قشم مورد موافقت هیات سرمایه گذاری خارجی قرار گرفت که در نتیجه آن منطقه قشم از نظر امکانات تفریحی و توریستی ارتقا پیدا خواهد کرد. 


این مقام مسئول در عین حال خاطر نشان کرد : همچنین طرح شرکتهای آسیایی در  طرح  تولید انواع لایی های سوزنی ،طرح تولید دیوار گچی پیش ساخته و طرح تولید پوشاک مورد موافقت هیات سرمایه گذاری خارجی قرار گرفت.


بنابراین گزارش، در ادامه این نشست  یک شرکت سرمایه گذار خارجی درخواست تمدید اعتبار مجوز سرمایه گذاری خارجی را مطرح نمود که با آن موافقت شد.


قاسمی در پایان با اشاره به ظرفیتهای بالقوه ایرانیان خارج از کشور برای سرمایه گذاری در ایران، از ایرانیان خارج از کشور دعوت کرد با توجه به نرخ بازگشت بالای سرمایه و بهره مندی از مزایای قانون  تشویق و حمایت از سرمایه گذاری خارجی در ایران سرمایه گذاری کنند.
 

۱۶ شهریور ۱۳۸۹ ۰۸:۴۱

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP