علیشیری خبر داد: ستاد ماده 7 شکایات بخش خصوصی از دستگاه‌های دولتی را رسیدگی کرد

علیشیری خبر داد: ستاد ماده 7 شکایات بخش خصوصی از دستگاه‌های دولتی را رسیدگی کرد
بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد گفت: ستاد ماده 7 اصل 44 قانون اساسی به شکایات شرکت‌های بهسازی صنایع چوب ایران و ققنوس فردوس برین از دستگاه‌های دولتی رسیدگی کرد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه‌گذاری و کمک‌های اقتصادی و فنی ایران ،علیشیری در ادامه  خاطر نشان کرد:بر اساس شکایتی که این شرکتها از دستگاههای دولتی به عمل آورده اند ، در این جلسه  مقرر شد دستگاه‌های دولتی ذیربط ضمن رفع مشکلات مربوط به این شرکت‌ها، نسبت به شفاف سازی فرایند صدور مجوز‌های مربوطه اقدام و نتیجه را حداکثر ظرف 15 روز به سازمان سرمایه‌گذاری اعلام نمایند.

دبیر ستاد سرمایه گذاری در عین حال خاطر نشان کرد : براساس آیین‌نامه اجرایی ماده 7 قانون اجرای سیاست های اصل 44 ، به منظور تسهیل و تسریع در سرمایه‌گذاری و صدور مجوز فعالیت های اقتصادی برای بخش خصوصی ، وزارتخانه‌ها ، مؤسسات دولتی و شرکت‌های دولتی موظفند فرآیندهای صدور مجوز را به گونه‌ای تنظیم کنند که ظرف10 روز پس از دریافت تقاضا ، پاسخ متقاضی داده شود.


وی افزود:‌ در صورتی که دریافت مجوزها بیش از10 روز طول بکشد بخش خصوصی می تواند در این زمینه به ستاد ماده 7 و استاندار شکایت کند.
علیشیری گفت: استاندار و ستاد ماده 7 نیز 15 روز فرصت دارد شکایت را بررسی و نتیجه را اعلام کند .


معاون وزیر امور اقتصادی و دارایی با بیان اینکه ستاد ماده 7  برای رسیدگی به شکایات بخش خصوصی است ، گفت: ستاد ملی رسیدگی به این شکایت ها هم زیر نظر سازمان سرمایه‌گذاری و کمک های اقتصادی و فنی ایران فعالیت می کند که در این هفته  جلسه ای برای بررسی چند شکایت بخش خصوصی برگزار شد.

۱۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۱:۰۹

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP