توسط دو ایرانی خارج از کشور برگزار شد:برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با مفاهیم و روشهای نوین تامین مالی

توسط دو ایرانی خارج از کشور برگزار شد:برگزاری سمینار آموزشی آشنایی با مفاهیم و روشهای نوین تامین مالی
سمینار آموزش آشنایی با مفاهیم و روشهای نوین تامین مالی در پروژه های سرمایه گذاری برای اولین بار توسط خانم ها معصومه و مرجان همایونی دو ایرانی مقیم خارج از کشور در محل سازمان سرمایه گذاری برگزار شد.


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری وکمکهای اقتصادی وفنی ایران ، در سمینار آموزشی فوق که مدیران و کارشناسان سازمان حضور داشتند شیوه های متنوع تامین مالی برای پروژه های سرمایه گذاری و شرکتهای خصوصی معرفی وتشریح شد.


در ادامه این سمینار آموزشی، مراحل مختلف رشد شرکت، ریسکهایی که در مراحل مختلف شرکت ها با آنها مواجه هستند ،موردبحث و بررسی  قرار گرفت.
به گزارش خبرنگار ما ،همایونی ضمن بر شمردن انواع ریسک ها از جمله : ریسک رشد، ریسک تولید و تکنولوژی ،ریسک رقابت و بازاریابی، ریسک مالی ،ریسک مدیریت و تیم ریسکهایی است که هر شرکت با آن مواجه می باشند و با انتخاب روش تامین مالی مناسب می توان این ریسک را مدیریت کرد.

براساس این گزارش همچنین تفاوت شرکتهای بالغ و شرکت هایی که دارای رشد بالایی هستند، از ابعاد مختلف تامین مالی بررسی شد.
لازم به ذکر است این کارگاه آموزشی با استقبال مدیران و کارشناسان سازمان مواجه شد و  ازتوانایی ایرانیان خارج از کشور در  انتقال مفاهیم بین المللی تامین مالی قدردانی شد.


خانم ها معصومه و مرجان همایونی که به عنوان مشاور مالی  در بسیاری از موسسات مشهور مالی بین المللی فعالیت می کنند از فرصت بدست آمده برای انتقال تجارب علمی و فنی خود ابراز خرسندی نمودند.

۱۷ شهریور ۱۳۸۹ ۱۶:۱۴

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP