مدیر کل دفتر روابط اقتصادی خارجی خبر داد: برگزاری همایش تجاری - سرمایه گذاری هند در تهران

مدیر کل دفتر روابط اقتصادی خارجی خبر داد: برگزاری همایش تجاری - سرمایه گذاری  هند در تهران
صادق اکبری مدیر کل دفتر روابط اقتصادی خارجی از برگزاری همایش یک روزه - سرمایه گذاری ایران و هند با حضور فعالان اقتصادی ، بازرگانی و صنعتی دو کشور در روز پانزدهم مهرماه خبر داد.


 به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،اکبری در ادامه افزود: کنفدراسیون صنایع هند (CII) سازمانی معتبر در صنایع هندوستان می باشد  که  با همکاری برخی از نهادهای بازرگانی و اقتصادی کشورمان از جمله سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ،این همایش را برگزار می کند.


وی در عین حال خاطر نشان کرد: در این همایش یک روزه همکاری بخشهای خصوصی دو کشور در پانلهای تخصصی ؛ خودرو سازی ، ساخت ماشین آلات (نساجی ، دارویی ، فولاد و سیمان) ، انرژی ( از جمله انرژیهای تجدید پذیر) ، دارو (ازجمله ماشین آلات تولید دارو) و مشاوره پروژه های مهندسی EPC  مورد بحث و بررسی قرار می گیرد.


 لازم به ذکر است در این همایش  نمایندگانی از سفارت جمهوری هند در تهران ، سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران ، سازمان توسعه تجارت ایران ، وزارت امور خارجه جمهوری اسلامی ایران ، نمایندگان هیات تجاری هندوستان و شورای بازرگانی هند و ایران به ایراد سخنرانی خواهند پرداخت.


علاقمندان جهت حضور در این همایش می توانند با بخش بازرگانی سفارت هند در تهران و یا دفتر سرمایه گذاری خارجی سازمان متبوع تماس حاصل نمایند.

۳۰ شهریور ۱۳۸۹ ۰۹:۴۲

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP