در دیدار وزیر اقتصاد با همتای پاکستانی تأکید شد:حمایت از گسترش روابط سه‌جانبه ایران، پاکستان و افغانستان

در دیدار وزیر اقتصاد با همتای پاکستانی تأکید شد:حمایت از گسترش روابط سه‌جانبه ایران، پاکستان و افغانستان
در دیدار وزیر اقتصاد و رئیس کل بانک مرکزی ایران با همتایان پاکستانی، بر گسترش روابط سه جانبه ایران، پاکستان و افغانستان تأکید شد.به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،در این دیدار که در حاشیه اجلاس سالانه بانک جهاین و صندوق بین‌المللی پول انجام شد، طرفین بر تشکیل یک گروه مشترک برای توسعه روابط سه جانبه ایران، پاکستان و افغانستان تأکید کردند.


در دیدار سیدشمس‌الدین حسینی وزیر امور اقتصادی و دارایی ایران با همتای پاکستانی موضوعاتی چون حمایت از افزایش حجم تجارت و توسعه حمل‌و نقل ریلی بین دو کشور، احیای جاده ابریشم و فعال‌سازی و بهره‌‌مندی بیشتر از امکانات بانک توسعه و تجارت اکو و طرف پاکستانی مورد تأکید قرار گرفت.


به گزارش خبرنگار ما ، همچنین طی دیدار رئیس کل بانک مرکزی کشورمان با طرف پاکستانی، تسهیل مبادلات پولی و بانکی مورد تأکید قرار گرفت.


طرف پاکستانی طی دیدارهای انجام شده، مراتب قدردانی و تشکر مردم و دولت این کشور را از حمایت‌ها و کمک‌های بی‌دریغ مقام معظم رهبری، دولت و مردم ایران به آسیب‌دیدگان سیل اخیر پاکستان اعلام کرد.

۱۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۰:۳۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP