دیدار وزیر اقتصاد با تجار ایرانی مقیم آمریکا

دیدار وزیر اقتصاد با تجار ایرانی مقیم آمریکا
وزیر امور اقتصادی و دارایی کشورمان گفت: انگیزه ملت ایران، ادامه رشد و پیشرفت است و انگیزه دشمن، جلوگیری از این پیشرفت؛ اما ایران با تلاشی مضاعف بر سرمایه و نیروی داخلی خود متکی خواهد بود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران به نقل از شبکه خبر ، سید شمس الدین حسینی در سفر به واشنگتن در دیدار با جمعی از تجار ایرانی مقیم آمریکا گفت: امروز ایران به همت جوانان پرشور و آگاه خود به بسیاری از دانش ها دست یافته است و دشمن قصد دارد جلوی رشد پرسرعت ما را بگیرد.

وی با بیان اینکه دشمن دریافته که دانش، موتور حرکت اقتصاد ایران است؛ گفت: انگیزه ملت ایران، ادامه رشد و پیشرفت و انگیزه دشمن، جلوگیری از این پیشرفت است.

حسینی افزود: زمانی ایران طبق قرارداد از کشورهای غربی خواست ماهواره زهره را برایش پرتاب کنند که با بهانه آوردن، به تعهد خود عمل نکردند ولی امروز دنیا شاهد است که ایران اسلامی انواع موشک و ماهواره را آزمایش می کند.

وی با اشاره به پیام رهبری مبنی بر همت مضاعف؛ کار مضاعف گفت: انگیزه ملت ایران، ادامه رشد و پیشرفت است و انگیزه دشمن، جلوگیری از این پیشرفت است اما ایران با تلاشی مضاعف بر سرمایه و نیروی داخلی خود متکی خواهد بود.

وزیر امور اقتصادی و دارایی به تحریم های سه دهه گذشته در صنعت نفت، گاز و پتروشیمی کشورمان اشاره کرد و افزود: پاسخ ایران به این تحریم ها، سپردن کار به پیمانکاران داخلی بود که خودکفائی این بخش مهم اقتصادی کشور را به ارمغان آورد.

حسینی به فضاسازی رسانه های دشمن علیه پیشرفت های انقلاب اسلامی ملت ایران نیز اشاره کرد و گفت: رسانه های پرتلاش ایران اسلامی نیز امروز به جنگ تبلیغاتی دشمن رفته اند که نمونه اخیر آن، موفقیت سفر رئیس جمهور به نیویورک بود.

وی تصریح کرد: آنها سعی دارند فردای ما را از ما بگیرند و مانع از پیشرفت ما شوند ولی ملت مسلمان ایران با توکل به خدا، مانند همیشه پیروز خواهد شد.

۱۹ مهر ۱۳۸۹ ۱۵:۲۶

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP