دستاوردهای همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در استان کهلویه و بویر احمد تشریح شد

دستاوردهای همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری ایران در استان کهلویه و بویر احمد تشریح شد
همایشهای بین المللی معرفی فرصتهای سرمایه گذاری مدتی است با حضور صاحبان پروژه ها و سرمایه گذاران خارجی توسط سازمان سرمایه گذاری در داخل و خارج از کشور برگزار می شود که به عنوان فرصتی در بازاریابی بین المللی پروژه های سرمایه گذاری کشورمان محسوب می شود.

به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،سامان قاسمی مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی ،دستاوردهای همایش بین المللی فرصتهای سرمایه گذاری استان کهکلویه و بویر احمد که در 28 مهرماه سالجاری در یاسوج برگزار شد ،تشریح کرد.
قاسمی گفت:در این همایش، یادداشت تفاهم همکاری بین شرکت تولید کننده آب معدنی و نماینده شرکت آسیایی در زمینه تولید آب معدنی  به امضا رسید.

وی در ادامه با بیان اینکه در این همایش شرکت سرمایه گذاری خارجی برای اجرای پالایشگاه نیز به توافق رسیدند، افزود: امضای تفاهم‌نامه فیمابین سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد و سرمایه گذاران خارجی در زمینه احداث سردخانه و کشت و تولید میوه و بسته بندی و صادرات محصولات کشاورزی استان از سایر تفاهمات این همایش بود.


به گزارش خبرنگار ما ،مدیر کل دفتر سرمایه گذاریهای خارجی در عین حال خاطر نشان کرد: همچنین مقرر شد شرکت ایرانی در زمینه  تولید و فرآوری گیاه آناباسیا در استان کهگیلویه و بویراحمد با سرمایه گذار خارجی سرمایه گذاری مشترک نمایند.
وی تصریح کرد: همچنین یک شرکت ایرانی مجری طرح تولید خوراک دام و طیور در زمینه تأسیس شرکت مشترکی با سهام 50-50 درصد بدین نحو که شریک خارجی ماشین‌آلات طرح  و شریک داخلی زمین، مجوزها و امکانات داخلی را تامین نماید،موافقت کردند.


به گفته قاسمی ،قرار شد  سازمان جهاد کشاورزی استان کهگیلویه و بویراحمد و سرمایه گذار ایرانی مقیم خارج از کشور درخصوص انتقال تکنولوژی روز در بخش‌های مورد نیاز جهاد کشاورزی (با تایید اثر بخشی تکنولوژی توسط وزارت جهاد کشاورزی)، در تکنولوژی تولید گندم به میزان دو برابر در مقایسه با سطح فعلی ، همکاری نمایند.
بر اساس این گزارش در همایش فرصتهای سرمایه گذاری یاسوج مقرر شد شرکت آسیایی در خصوص طرح تکمیل و توسعه هتل آپارتمان ومجتمع تفریحی توریستی آرتین یاسوج اقدام نمایند.


۲۳ آبان ۱۳۸۹ ۰۹:۲۵

نظرات بینندگان


تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید


تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP