همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در بانکوک برگزار می‌شود

همایش معرفی فرصت‌های سرمایه‌گذاری ایران در بانکوک برگزار می‌شود
سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران در نظر دارد همایش معرفی فرصت‌های سرمایه گذاری ایران را جهت طرح‌های سرمایه گذاری کشور در بانکوک تایلند برگزار کند.

 


به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری به نقل از ایسنا این سازمان در نظر دارد همایش معرفی را روز هفتم بهمن ماه سال جاری با حضور نمایندگان بخش خصوصی، کارآفرینان و صاحبان پروژه های سرمایه گذاری در زمینه های گردشگری، کشاورزی، شیلات، صنعت و معدن، حمل و نقل و فناوری اطلاعات و صنایع الکترونیک( IT) برگزار کند.

این همایش فرصتی را فراهم خواهد آورد تا طرح های سرمایه گذاری کشور که دارای توجیه فنی و اقتصادی به زبان انگلیسی هستند، در میزگردهای تخصصی عرضه و بطور مستقیم با سرمایه گذاران تایلندی طرح بحث شود.


علاقه‌مندان به حضور در این همایش حداکثر تا پایان وقت اداری روز چهارشنبه 8 دی ماه، مراتب تمایل خود را به سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان خود منعکس و از طریق سایت سازمان سرمایه گذاری به نشانی
www.investiniran.ir اقدام عملی مربوطه را به انجام رسانند.


۷ دی ۱۳۸۹ ۱۵:۴۱

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP