علیشیری خبر داد:یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان سرمایه گذاری و سازمان شهرداریها امضا شد

علیشیری خبر داد:یادداشت تفاهم همکاری بین سازمان سرمایه گذاری و سازمان شهرداریها امضا شد
بهروز علیشیری معاون وزیر اقتصاد از امضای تفاهم نامه همکاریهای دو جانبه سازمان سرمایه گذاری و سازمان شهرداریها و دهیاری های کشور خبر داد.به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ،علیشیری در ادامه افزود: این یادداشت تفاهم به منظور ایجاد تمهیدات لازم برای تهیه ،تدوین و عرضه پروژه ها و فرصتهای سرمایه گذاری شهرداری ها جهت ارایه  به سرمایه گذاری خارجی  می باشد.


معاون وزیر اقتصاد در عین حال خاطر نشان کرد:همچنین سازمان شهرداریها موظف است یک گروه تخصصی در شهرداریهای کشور را با ظرفیت فنی و تخصصی لازم برای شناسایی و معرفی فرصتهای سرمایه گذاری در شهرداری ایجاد نماید.


به گفته علیشیری،همکاری و هماهنگی در تنظیم و اجرای برنامه همکاریهای اقتصادی و فنی ایران با سایر کشورها از طریق کمیسیونهای مشترک اقتصادی ،سازمان و موسسات اقتصادی و مالی بین المللی از دیگر توافقات این یادداشت تفاهم است.

وی در عین حال خاطر نشان کرد: همکاری و مساعدت سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور در خصوص اجرایی نمودن روش های تامین مالی جدید معرفی شده از سوی سازمان سرمایه گذاری نیز در این یادداشت تفاهم گنجانده شده است .


علیشیری اظهار امیدواری کرد این یادداشت تفاهم با تعیین رویکردها و مدل سازی مالی طرح های توسعه ایی شهری، بهسازی روستایی و بافتهای فرسوده و بازسازی حاشیه شهرها بتوانند این دسته از طرح ها را با مشارکت بخش عمومی و خصوصی داخلی و خارجی شتاب بیشتری بخشد.

۱۹ دی ۱۳۸۹ ۰۹:۱۷

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP