جایزه 40 هزار دلاری بانک توسعه اسلامی به تحقیقات برجسته در خصوص "اقتصاد اسلامی"

جایزه  40 هزار دلاری بانک توسعه اسلامی  به تحقیقات برجسته در خصوص "اقتصاد اسلامی"
به گزارش روابط عمومی سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی وفنی ایران ، بانک توسعه اسلامی، به به تحقیقات برجسته در خصوص "اقتصاد اسلامی" جایزه‌ای به ارزش چهل هزار دلار اعطاء می نماید.


      
    بانک توسعه اسلامی موسسه‌ای مالی توسعه‌ای و از نهادهای تخصصی سازمان کنفرانس اسلامی در نظر دارد همچون سنوات گذشته، از طریق موسسه پژوهش و آموزش اسلامی (IRTI) وابسته به بانک توسعه اسلامی،  به منظور شناسایی، تقدیر و تشویق فعالیتها و تحقیقات برجسته و خلاقانه‌ای که توسط اشخاص و یا موسسات در زمینه اقتصاد اسلامی صورت پذیرفته است، جایزه‌ای به ارزش  چهل هزار دلار همراه با تقدیرنامه اعطاء نماید.

 بر اساس این گزارش ،  این جایزه طی مراسمی رسمی در خلال اجلاس سالانه هیات عامل بانک توسعه اسلامی به فرد یا موسسه‌ای اعطاء می‌گردد که حائز شرایط ذیل باشند: 


1- فعالیت پژوهشی و تحقیقاتی برجسته‌ای در زمینه اقتصاد اسلامی انجام داده باشد.
2- در جهت پیشبرد تواناییهای علمی و اعتلای اقتصاد اسلامی کمک شایان توجهی کرده باشد.
3- آثار تحقیقاتی افرادی که قبلاً برنده هر نوع جایزه بین‌المللی بوده‌اند، واجد دریافت جایزه مذکور نمی‌باشند.
4- آثار تحقیقاتی فرد می بایستی چاپ شده و از اعتبار علمی برخوردار باشند .
5- موسسه داوطلب می بایستی از سوی یک یا چند مقام علمی معتبر در زمینه اقتصاد اسلامی معرفی گردیده باشد.


   موسسه‌ها یا افراد واجد شرایط در صورت تمایل در این فراخوان می‌بایستی نسبت به ارائه فرمهای تکمیل شده معرفی داوطلب - قابل دسترسی در سایت الکترونیکی موسسه پژوهش و آموزش اسلامی به نشانی www.irti.org – به انضمام چهار نسخه از سوابق فردی و تحصیلی داوطلب و یا چهار نسخه از بروشور موسسه و هر یک از آثار پژوهشی (در چهار نسخه) حداکثر تا تاریخ 6/11/89  از طریق موسسه متبوع خویش به این سازمان اقدام نمایند.  


مضافاً متقاضیان جهت کسب اطلاعات بیشتر می توانند با سرکار خانم لطیفی، کارشناس دفتر وامها، مجامع و موسسات بین المللی ، سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران به شماره تماسهای 39902171 و 33967894 تماس حاصل نمایند.

۲۱ دی ۱۳۸۹ ۰۹:۰۴

نظرات بینندگان

تعداد کاراکتر باقیمانده: 500
نظر خود را وارد کنید

تماس با ما

تهران ، میدان امام خمینی (ره) خیابان باب همایون خیابان صور اسرافیل خیابان داور - وزارت امور اقتصادی و دارایی -  سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران

بارکد2

صندوق پستی: 4618/ 11365
 
ساعت کاری سازمان سرمایه گذاری و کمکهای اقتصادی و فنی ایران از روز شنبه تا چهارشنبه از ساعت 8 تا 16 می باشد.
MAP